Kategorie

Newsletter

Znajdź przesyłkę

Kliknij w link aby wyszukać swoją paczkę w GLS

Koszty dostawy:

 Kurier przedpłata do 30 kg:

Zamówienie pow. 249zł: Gratis
Zamówienie 199-249zł: 9,90zł
Zamówienie do 199zł: 14,90zł

Kurier pobranie do 30kg:

Zamówienie pow. 249zł: Gratis
Zamówienie 199 - 249zł: 14,90zł
Zamówienie do 199zł : 19,90zł

Podane ceny są cenami netto i należy doliczyć 23% VAT.

O nas

KOMAX to sieć hurtowni artykułów biurowych działająca od 1994 roku, która zaopatruje wszelkie Instytucje, Urzędy, Jednostki Budżetowe, Banki, Zakłady, Firmy, Uczelnie, Szkoły oraz Podmioty Gospodarcze w artykuły biurowe, szkolne i papiernicze niezbędne do pracy na co dzień.

Posiadamy pełną ofertę biuroserwisową dostępną w formie katalogu, platformy zakupowej, sklepu internetowego oraz tradycyjnych kanałów handlowych. Zapraszamy również do naszych oddziałów lub kontaktu z naszymi Przedstawicielami Handlowymi, którzy są do Państwa dyspozycji.

Oferowany asortyment w zdecydowanej większości posiadamy aktualnie na stanie. Produkty niedostępne, sprowadzamy na zamówienie. Realizujemy również zamówienia nietypowe oraz sprowadzamy produkty nie ujęte w naszej ofercie. W tym zakresie jesteśmy bardzo elastyczni.

Współpracujemy z renomowanymi Producentami i Importerami, którzy oferują bardzo dobry jakościowo asortyment w konkurencyjnej cenie. My ze swojej strony dokładamy szybką i elastyczną obsługę, tak by nasz Klient był zadowolony ze współpracy z nami. Staramy się rozwiązywać Jego problemy oraz podpowiadać sensowne i logiczne rozwiązania leżące w naszym zakresie działania, które usprawniają pracę naszych Klientów.

Wszelkie dostawy realizujemy własnym transportem lub też korzystamy z uznanych Kurierów (UPS, DHL).

Zapraszamy do współpracy.